Apie mus

Space

Mes esame interneto projektų kūrimo ir įgyvendinimo kompanija gyvuojanti daugiau nei aštuoniolika metų.

Mes kuriame verslo valdymo sistemas, e-parduotuves, interneto svetaines,  interneto puslapių dizainą, multimedią. Mes prižiūrime ir atnaujiname svetaines ir sistemas, atliekame svetainių optimizaciją (SEO). Kuriame logotipus, prekės ženklus, reklamos skydelius (banner), aplikacijas soc. tinklams ir t.t.

Mes siūlome itin aukštos kvalifikacijos rinkodaros ir marketingo paslaugas. Mūsų specialistas turi daugiau nei dvidešimties metų rinkodaros ir marketingo patirtį bei darbo su tarptautiniais projektais ir pasaulinio garso prekių ženklais patirtį.

Mes esame punktualūs, lankstūs, komunikabilūs. Mes mokame rasti kompromisą: lengvai prisitaikome prie kliento vizijų ir poreikių.

Mes turime aiškią ir motyvuotą kainodaros sistemą.

Mūsų filosofija

Mes pradėjome tada, kai interneto svarba buvo nedidelė. Tačiau mes spėjome, kad ateityje interneto paslaugų poreikis augs. Mes mokėmės kurti interneto parduotuves, nors Lietuvoje jų beveik nebuvo. Mes tvirtai žinojome, kad bus. Vis daugiau ir daugiau. Ir norėjome būti pasirengę. Mes neklydome. Mes visada žvelgiame tik į ateitį. Tai yra mūsų verslo variklis ir sėkmė.

Saulius

Savininkas / Programuotojas
PHP [Symfony 2, 3, 4], Python, MySQL, JavaScript, Node.js, React, Angular, Odoo, jQuery, HTM5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce, PrestaShop.

Rasa

Naujų Projektų Vystymo Vadovė
Rinkodaros Komunikacija, Skaitmeninė Produktų Strategija, Integruota Rinkodara, Kūrybos Strategija, Komunikacija Internete.

Dovydas

Bendrasavininkas / Programuotojas
PHP [Symfony 2, 3], MySQL, JavaScript,  jQuery, React, Angular, Backbone, HTML5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce, PrestaShop.

Julija

Programuotoja
PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, WordPress[Pro], WooCommerce.

Vilma

Dizainerė
PhotoShop, Illustrator, WordPress.

Andrius

Dizaineris
CorelDRAW, Flash, PhotoShop, Illustrator, HTML5.

SUSISIEKITE

Mes Jūsų laukiame!

Space

PAŠTAS

Parašykite mums keletą eilučių apie savo idėjas, savo projektus ir vystykime jas kartu.

Rašykite

TWITTER

Bendrauk, kalbėk, dalinkis savo mintimis Twitter.

Sekite

FACEBOOK

Spausk "Patinka" ant mūsų paskyros Facebooke ir sek naujienas.

Spausk "Patinka"

LINKEDIN

Kartu su mumis bendraukite ir dalintkitės savo idėjomis Linkedine.

Sekite