Šiais laikais internetinė svetainė yra viena iš pagrindinių rinkodaros priemonių, todėl ji turi būti profesionaliai suprogramuota, išsiskirti savo dizainu, būti šiuolaikiška ir tvarkinga. Nereikėtų užmiršti, kad Jūsų internetinė svetainė reprezentuoja Jūsų kompaniją.

Taigi sėkminga internetinė svetainė, turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Ji turi atspindėti Jūsų įmonės tikslus ir vertybes, taip veikti Jūsų labui, t. y. pritraukti lankytojų ir skatinti domėtis Jūsų įmone, teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis, taip pat atlikti tam tikrus veiksmus svetainėje: siūlyti galimybę užpildyti kontaktinę formą, atsakyti į klausimus, padėti susisiekti su įmonės atstovu, nupirkti prekes ir t. t.,
  • Ji turi perteikti Jūsų išskirtinumą ir privalumus, dėl kurių lankytojai turėtų rinktis Jūsų įmonę. Tinkamai sukurtas (sėkmingas) tinklalapis turėtų atitikti kliento lūkesčius, suteikti visą reikalingą informaciją ir įtikinti, kad Jūsų produktus ar paslaugas rinktis verta.
  • Ji turi spinduliuoti kokybę ir sukelti kliento pasitikėjimą, kuris neišnyktų, nesvarbu, kurį internetinės svetainės puslapį lankytojas beatsiverstų
  • Internetinė svetainė turi būti paprasta naudoti ir nekelti painiavos bei leisti lankytojui greitai – vos keliais paspaudimais – atrasti reikalingą informaciją, prekę ar pan.
  • Internetinėje svetainėje turi būti sutvarkytas vidinis SEO, būti prieinama paieškos sistemų robotams, nebeturėti Flash technologijų, kurios jau neberodomos daugelyje naršyklių (ypač mobiliuosiuose įrenginiuose!), turėti kiekvienam puslapiui unikalų pavadinimą, rodyti aprašymus, tekstuose turėtų būti jums svarbūs raktiniai žodžiai, pagal kuriuos paieškos sistemos galės indeksuoti Jūsų internetinę svetainę ir atitikti dar daugybę kriterijų.
  • Ji turi būti nuolat atnaujinama. Internetinė svetainė, kuriame paskutinė naujiena paskelbta prieš metus, tikrai nekels lankytojų pasitikėjimo.